OFERTA
Z fotografii warto jest korzystać na każdym etapie życia. Chwile najbardziej niezwykłe, z którymi spotykamy się kolejno w każdej części naszego życia kształtują nas samych. Dlatego musimy je pielęgnować, by móc je przekazać kolejnym pokoleniom. Od momentu porodu, poprzez nasze dzieciństwo, pierwszą miłość, małżeństwo, nową rodzinę, dorastanie naszych pociech, aż do osiągnięcia przez nich dorosłości, to my jesteśmy odpowiedzialni za to, jak historia naszej rodziny zostanie zapamiętana.

Uczestnictwo w takich momentach życia jest dla każdego fotografa niezwykle magiczne i staje się dla niego nie lada wyzwaniem. Pragnie jak najdoskonalej oddać emocję i uczucia, które nam towarzyszą. W pewnym sensie uwiecznia historię, kształtuje pamięć o niej i postrzeganie jej przez odbiorcę, dlatego nie jest to zawód łatwy. Wymaga umiejętności nie tylko estetycznych, ale także wczucia się w rolę odbiorcy zdjęcia, by właściwie uwiecznić całą fotografowaną rzeczywistość.

Dzięki fotografiom zachowujemy historię o nas samych i jest nam łatwiej przekazać ją kolejnym pokoleniom. Nie wyobrażamy sobie życia bez naszych bliskich i często wracamy do wspomnień o nich. Sięgamy po fotografie, by przypomnieć sobie pewne wydarzenia i uwiecznione na zdjęciach emocje. Jest to rzecz niezwykła i nie może być w żadnym wypadku pominięta przez żadnego z nas.
Pragnę zatrzymać dla Ciebie najcenniejsze i najwspanialsze chwile życia, gwarantując najwyższą jakość fotografii dzięki pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszego i najlepszego sprzętu fotograficznego marki Nikon. Wykonuję:

        sesje ślubne
        sesje portretowe
        sesje noworodkowe i dziecięce
        sesje rodzinne
        sesje podczas komunii i chrzcin
        sesje dla przedszkoli i szkół

Fotografia to moje życie – podejmę się każdego wyzwania. Zapraszam do kontaktu i współpracy.